Specialisatie jongeren & specialisatie volwassenen

Specialisatie jongeren & specialisatie volwassenen

MUZIEKMIX

1. Vervolmaking

   GM StijlspecialisatieINSTR StijlspecialisatieKeuzevak(ken)Muziektheorie
VERTOLKENDOptie klassiek1ste jaar1u1u (1u)*
  2de jaar1u1u (1u)*
 Optie JPR1ste jaar 1u 1u
  2de jaar1u1u  

* Indien nodig. In overleg met de directie

   Improviseren of componeren2de instrument*Keuzevak(ken)
CREËRENDOptie klassiek1ste jaar1u1u 
  2de jaar1u1u 
 Optie JPR1ste jaar1u1u 
  2de jaar1u1u 

*2de instrument muziekmix : wanneer je als eerste instrument een polyfoon instrument bespeelt, moet je als jouw 2de instrument een eenstemmig melodisch instrument kiezen, en omgekeerd.

2. Uitbreiding

Je kan de specialisatie ook zien als een uitbreiding van de optie die je volgt. Zo kan je als uitvoerder van oude muziek met als instrument blokfluit, een interesse hebben voor de begeleidingsinstrumenten van deze periode en de wens hebben om bv klavecimbel in jouw opleiding te integreren. Deze invulling kan enkel via overleg met de directie.

​

​(lesrooster instrumenten) (lesrooster goepsmusiceren)

​in Eeklo, Waarschoot en Zomergem

 
 Groepsmusiceren Eeklo LEERKRACHTMAANDAG  DINSDAGWOENSDAG  DONDERDAG  VRIJDAGZATERDAG  
 klassiek       
accordeon-ensemble  D. Allegaert   18.15-19.15  
gitaar-ensemble 4de graad M. Ruigrok  13.30-14.30   
gitaar-ensemble 3de graad M. Ruigrok  16.30-17.30   
gemengd ensemble D. Robben  17.00-18.00   
gemengd ensemble  M. Ruigrok  14.30-15.30   
ensemble oude muziek M. Ruigrok  10.00-12.00   
piano meerhandig D. Naessens     8.30-9.30
piano meerhandig D. Naessens     9.30-10.30
cello ensemble 1 J. Sciffer     10.30-11.30
cello ensemble 2 J. Sciffer     14.30-15.30
blazers ensemble 1 F. De Baedts   18.15-19.15  
blazers ensemble 2 F. De Baedts   19.15-20.15  
blazers ensemble 3 D. Naessens    19.00-20.00 
strijkorkest/Les violons d'été 3de graad D. Van de Velde    18.30-19.30 
strijkorkest/Les violons d'été 4de graad D. Van de Velde    19.30-20.30 
percussie ensemble B B. Eecloo     10.00-11.00
percussie ensemble A H. de Groff    17.30-18.30 
harpenensemble K. Lancksweerdt 19.30-20.30    
koper kwintet H. Vancoppenolle  16.00-17.00   
combo 1 JPR jazz  / lichte muziekF. Heirman16.30-17.30     
bigband F. Heirman18.30-19.30     
combo 2 JPR F. Heirman19.30-20.30     
combo 6 JPR H. De Groff    19.45-20.45 
combo 3 JPR M. Vercammen 20.00-21.00    
combo 4 JPR J. Desmet  16.00-17.00   
combo 5 JPRpop / rockM. Debusschere  19.00-20.00   
KOOR A. Heirman    17.30-18.30 
KOOR M. van Arnhem19.45-20.45     
VOCAAL ENSEMBLE  M. van Arnhem20.45-21.45     
BEGELEIDINGSPRAKTIJKorgelD. Bruggeman  16.30-17.30   
BEGELEIDINGSPRAKTIJKpiano S. De Cuyper    16.30-17.30 
BEGELEIDINGSPRAKTIJKpiano S. De Cuyper    18.30-19.30 
Groepsmusiceren Waarschoot        
ENSEMBLES 3GR/4GR  LEERKRACHTMAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAG
SAMENSPEL / INSTR.ENSEMBLEklassiek       
gitaarensemble 3de graad P. Zimmermann  14.00-15.00   
gitaarensemble 4de graad P. Zimmermann  16.00-17.00   
gemengd ensemble P. Zimmermann  15.00-16.00   
piano meerhandig P. Zimmermann  13.00-14.00   
BEGELEIDINGSPRAKTIJK gitaar W. Van Holderbeke 20.00-21.00 20.00-21.00  
BEGELEIDINGSPRAKTIJK piano K. Martens   19.00-20.00  
BEGELEIDINGSPRAKTIJK piano K. Martens   20.00-21.00  
         
ZOMERGEM        
GROEPSMUSICEREN 3GR/4GR LEERKRACHTMAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAG
blazersensemble F. De Baedts  14.30-15.30   
gitaarensemble 4de graad B. Jacobs  17.30-18.30   
gitaarensemble 3de graad B. Jacobs  18.30-19.30   
piano meerhandig D. Naessens  18.30-19.30   
BEGELEIDINGSPRAKTIJKpianoK. Martens 16.00-21.00