Instrumenten klassiek

EEKLO

       
1u afspreken met leerkracht!             LEERKRACHT MAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAG  ZATERDAG
ACCORDEOND. Allegaert     9.00-10.00
       11.00-13.00
 
BLOKFLUITM. Ruigrok  12.30-13.30   
 
CELLO / CONTRABASJ. Sciffer   13.45-20.45  
 
DWARSFLUIT / PICCOLOE. Van den Bunder  13.00-14.0018.00-19.00 9.00-10.00
    15.00-16.00   
 
GITAARW. Van Holderbeke17.30-20.30    09.00-13.00
 H. Jacobs15.30-20.3016.30-19.30  16.30-18.3013.30-15.30
 
HARPL. De Bruycker    17.30-18.30         
      19.30-20.30 
 

HOBO / 
ENGELSE HOORN

D. Robben     16.30-18.30 
 
KLARINETS. Sierens      11.30-14.30
        
 
KOPERH. Vancoppenolle  13.00-15.00   
    16.30-17.30   
    19.30-20.30   
 F. Heirman15.30-16.30 17.00-19.00   
  17.30-18.30     
  20.30-21.30     
 
ORGELD. Bruggeman    15.30-16.30 
 
KLAVECIMBELD. Bruggeman    16.30-17.30 
 
PIANOG. Van Damme15.30-17.30 13.00-15.00 16.30-20.3009.00-13.00
  18.00-21.00 15.30-17.30   
    18.00-20.00   
 E. Sakai 15.30-20.30 17.30-20.30  
 E. Van den Bunder  14.00-15.00   
 
SAXOFOONF. De Baedts20.30-21.30 17.00-19.00 17.30-20.30 
 
SLAGWERKW. De Vlaminck  13.00-18.00   
 B. Eecloo     9.00-12.00
       13.30-16.30
 
VIOOLM. Verlinden  13.00-16.10 16.00-18.3009.00-13.00
 
ZANG / STEMVORMINGM. Van Arnhem14.30-19.3013.30-21.30    

WAARSCHOOT

       
1u afspreken met leerkracht!LEERKRACHTMAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAG
BLOKFLUITP. Zimmermann  12.00-13.00   
 
DWARSFLUIT/PICCOLOK. Martens   16.00-18.00  
 
GITAARW. Van Holderbeke 18.00-20.0014.00-17.0018.00-20.00  
 
KLARINETG. Van de Voorde  14.30-16.30   
 
PIANOG. Van Damme   16.00-20.00  
 N. Alekseeva  12.00-17.00   
 
SLAGWERKM. Vercammen 16.00-18.00    
 
VIOOLM. Verlinden  20.00-21.00   

ZOMERGEM

       
1u afspreken met leerkracht! LEERKRACHTMAANDAG DINSDAG  WOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAG
DWARSFLUIT/PICCOLOE. Vandenbunder  17.00-19.00   
 
GITAARH. Jacobs  13.00-17.00  9.30-12.30
    18.00-19.00   
 
KLARINETG. Van de Voorde   13.00-14.00   
 
KOPERF. Heirman  14.45-15.45   
 H. Vancoppenolle  18.00-19.00   
 
PIANOE. Sakai   14.00-18.00   
 N. Alekseeva16.00-19.0016.00-20.00   08.30-12.30
 
SAXOFOONF. De Baedts 19.00-20.0015.30-16.30   
 
SLAGWERKW. De Vlaminck  18.30-20.30   
 
VIOOLM. Verlinden  16.30-18.30   

Alle vermelde lestijden zijn onder voorbehoud